تاریخ : یکشنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۱ Sunday, 27 November , 2022
عیسی فرهادی در دیدار معاون،مدیران و کارکنان معاونت فنی-زیربنایی سازمان:

حوزه فنی و زیربنایی دارای نقش محوری در توسعه منطقه آزاد انزلی است

  • کد خبر : 84153
  • 01 آذر 1401 - 10:55
حوزه فنی و زیربنایی دارای نقش محوری در توسعه منطقه آزاد انزلی است

در ادامه جلسات کارشناسی منعقده مدیرعامل سازمان با حوزه های کاری مختلف؛ عیسی فرهادی، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان با معاون، مدیران و کارکنان معاونت فنی-زیربنایی دیدار کرد. وی با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران برای استقلال و آزادی خود بهای سنگینی ظرف ۴۳ سال گذشته پرداخت نموده و اقدامات اخیر به […]

در ادامه جلسات کارشناسی منعقده مدیرعامل سازمان با حوزه های کاری مختلف؛ عیسی فرهادی، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان با معاون، مدیران و کارکنان معاونت فنی-زیربنایی دیدار کرد.

وی با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران برای استقلال و آزادی خود بهای سنگینی ظرف ۴۳ سال گذشته پرداخت نموده و اقدامات اخیر به منظور تجزیه ایران و نظام صورت گرفته و سایر اظهار نظرها بهانه دست یابی این اهداف است که با حضور در صحنه ملت ایران، شکست خوردند. وی نسبت به حضور در جمع باصفا و تحصیل کرده معاونت فنی-زیربنای سازمان اظهار خوشحالی کرد و گفت: منابع انسانی مهمترین و اصلی ترین سرمایه هر سازمانی است که باید نسبت به تقویت و حمایت از نیروهای کارشناس و متعهد اقدام نمود.

عیسی فرهادی بر نقش محوری حوزه فنی و زیربنایی در توسعه منطقه آزاد انزلی تأکید کرد و اظهار داشت: تسهیل در امور خدماتی و ارائه مجوزهای صادره ازسوی سازمان برای فعالین اقتصادی، سرمایه گذاران و ساکنین محدوده منطقه باید در اولویت کاری قرار گیرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با ارائه تحلیلی از فرصت ها و نیازهای سازمان متبوع خود در حوزه های راه و ترابری؛ خواستار ایجاد اداره راه و ترابری شد و افزود: علی رغم گذشت حدود ۱۶ سال از شروع به فعالیت رسمی این منطقه، منطقه آزاد انزلی در زمینه های زیرساختی و اجرای طرح های توسعه ای، عمرانی، یک منطقه جوان و رو به رشد محسوب می شود و این فرصتی برای اجرای طرح های آینده پژوهانه جهت تأمین نیازهای فرامنطقه ای این منطقه در مناسبات بین المللی کشورمان ارزیابی می گردد.

وی وجوه مختلفی که بر نمونه و متمایز بودن منطقه آزاد انزلی در شاخص های گردشگری، ترانزیتی و …تصریح دارد را برشمرد و بر لزوم تکمیل طرح های عمرانی-زیرساختی موجود و تعریف چند طرح جدید در سال آتی تأکید کرد.

فرهادی توجه به عمران روستایی، نظارت بر پروژه های عمرانی و سرمایه گذاری،اجرای طرح تفصیلی،پاکدستی و فساد ستیزی در مسیر اجرای قانون و ارائه خدمات را بسیار مهم عنوان کردو گفت: باید عنایت داشت که در دوران تحریم های شدید و فرصت های پیش روی، انجام وظایف خود را به عنوان یک وظیفه ملی قلمداد کرده و انجام دهیم.

گفتنی است در این دیدار محمد باقر فاتحی معاون فنی و زیربنایی، مدیران و پرسنل حوزه معاونت به بیان فعالیت حوزه های کاری، نظارتی،خدماتی خود، طرح های و برنامه های در دست اجرا و پیش بینی شده پرداخته و نقطه نظرات خود را در این خصوص ارائه کردند.

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید تحریریه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد، منتشر نخواهد شد.