تاریخ : شنبه, ۱۳ خرداد , ۱۴۰۲ Saturday, 3 June , 2023

پاداش غیر ملی برای بازیکنان ملی!

  • کد خبر : 83165
  • 17 مهر 1401 - 13:01
پاداش غیر ملی برای بازیکنان ملی!

در حالیکه در سالهای اخیر شاهد شعارهای زیادی برای حمایت از تولید ملی بوده ایم اما گفته می شود که مسئولان کشور قرار است برای جبران زحمات ملی‌پوشان فوتبال یک ماشین خارجی سه تا چهار میلیاردی “سانتافه ۲۰۱۸ نیوفیس” به هر بازیکن اهدا کنند!

احمد رمضانی: در حالیکه در سالهای اخیر شاهد شعارهای زیادی برای حمایت از تولید ملی بوده ایم اما گفته می شود که مسئولان کشور قرار است برای جبران زحمات ملی‌پوشان فوتبال یک ماشین خارجی سه تا چهار میلیاردی “سانتافه ۲۰۱۸ نیوفیس” به هر بازیکن اهدا کنند!

بر کسی پوشیده نیست که حمایت از تولیدات ملی آورده های زیادی برای یک کشور دارد و موجب رشد اقتصادی و از طرفی کاهش نرخ بیکاری می گردد. نکته اولی که باید مسئولین به آن اشاره کنند محل تامین بودجه خرید این خودروهاست و دوم اینکه چرا باید برای پاداش بازیکنان ملی از تولید غیر ملی و خارجی استفاده شود! و سومین نکته اینکه چرا با وجود اینکه مردم عادی توان خرید یک محصول رده پایین وطنی را ندارند باید به فوتبالیستها با درآمدهای نجومی، خودروهای چند میلیاردی داده شود؟

به نظر می رسد مانند همیشه شعارهای استفاده و حمایت از تولیدات ملی فقط برای مردم عادی است و مسئولان کشور همچنان دغدغه ای برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور و اعتقادی به حمایت از تولیدات ملی ندارند.

  • نویسنده : احمد رمضانی

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید تحریریه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد، منتشر نخواهد شد.