تاریخ : یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳ Sunday, 21 July , 2024

پایگاه مقاومت محله در جنگ ترکیبی نقش مهمی دارد

  • کد خبر : 148394
  • 24 خرداد 1403 - 0:21
پایگاه مقاومت محله در جنگ ترکیبی نقش مهمی دارد

[ad_1]

ایسنا/گیلان فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: نقش پایگاه مقاومت محله در جنگ ترکیبی بسیار حساس است، اگر پایگاه، حوزه و ناحیه مقاومت نقش و کنش خود را در جنگ ترکیبی نداشته باشند حتما ضربه جبران ناپذیری خواهیم خورد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید دامغانی امروز، ۲۳ خرداد در همایش فرماندهان پایگاه های مقاومت شهرستان آستانه اشرفیه و سیاهکل که در حرم مطهر شهدای آستانه اشرفیه برگزار شد، با بیان اینکه  آمریکا با ظهور پدیده انقلاب در حال ساختار سازی است، اظهار کرد: تحولات موجود آمریکا به واسطه انقلاب اسلامی، کنش نظام جمهوری اسلامی و پاسخ خون شهداست.

وی با اشاره به وجود فاصله و شکاف عمیق در میان ملت‌های آزادی خواه افزود: امروز جوانان و دانشجویانی که در ذیل تمدن آمریکایی در حال رشد بودند ‌و قرار بود پرچمدار تمدن غربی شوند شعار حمایت از فلسطین را سر می‌دهند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه باطل نابود شدنی و حق ماندگار است، گفت: تحولات موجود آمریکا به واسطه انقلاب اسلامی، امام راحل، مردم متدین، انقلابی و ولایتمدار، شهدای عزیز، خانواده‌های شهدا، رهبر معظم انقلاب است.

وی با بیان اینکه آمریکا تنها راه غلبه بر ایران را از درون می‌بیند و طراحی دشمن ادامه دارد، تصریح کرد: امروز دشمن بیش از هر زمان دیگری کینه اسلام، نظام و انقلاب را به دل گرفته است و در تلاش فراوان است؛ هرچند اثر قدرت او در حال اتمام است.

فرمانده سپاه قدس گیلان بستر جنگ شناختی را جنگ روایت‌ها دانست و گفت: نقش پایگاه مقاومت محله در جنگ ترکیبی بسیار حساس است، اگر پایگاه، حوزه و ناحیه مقاومت نقش و کنش خود را در جنگ ترکیبی نداشته باشند حتما ضربه جبران ناپذیری خواهیم خورد.

وی با تاکید به عدم تزریق نا امیدی در جامعه افزود: دشمن در جنگ ترکیبی به دنبال از بین بردن انسجام اجتماعی و ایجاد فاصله بین مردم و حاکمیت است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار دامغانی با اشاره به انتخابات پیش رو از افزایش بصیرت و نفی تخریب کاندیدا گفت و ادامه داد: نقد خوب فرد را رشد می‌دهد اما تخریب شکاف انسجام اجتماعی را شکل می دهد.

وی با اشاره به ویژگی‌های شهید جمهور و خدمت و معامله او با خدا گفت: تقوای شهید جمهور سبب شده است که در مناظره ها در برابر توهین های وارد شده سکوت کند.

فرمانده سپاه قدس گیلان پایگاه مقاومت را محور انسجام دانست و ادامه داد: تشکیل هیات اندیشه ورز در  همه سطوح، وجود راهبرد و تاکتیک و  قرارگاه محله از سوی فرماندهان پایگاه در راستای تقویت انسجام اجتماعی لازم است.

فرمانده سپاه قدس گیلان انقلاب اسلامی را مردم پایه دانست و تصریح کرد: از آنجایی که مردم باعث ماندگاری و پیش روی  انقلاب اسلامی هستند، پایگاه، حوزه مقاومت و ناحیه وظیفه اش محکم کردن پیوندهای بین مردم، پایگاه، امت و مسجد است.

 وی با اشاره به ضرورت اتاق عملیات _ وضعیت، طراحی چگونگی انسجام اجتماعی و نقش دادن به مردم اظهار کرد: پایگاه‌ها در برگزاری برنامه ها به منظور دفاع از ارزش‌ها و ترویج آن، ایجاد امنیت در محله  به مردم نقش دهند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه در وضعیت جنگی قرار داریم غفلت و کوتاهی در انجام وظایف در جنگ جبران ناپذیر است، گفت: بسیج در مأموریت رشد و احیا می‌شود، بسیج در ارتباطات غیر سازمانی نه با ابلاغ و دستورالعمل رشد می‌کند که با نقش و هویت دادن و فعالیت‌های تربیتی در مسجد، تثبیت آن ممکن است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید تحریریه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد، منتشر نخواهد شد.